Nowoczesne Koło Gospodyń Wiejskich – rekrutacja

Otwieramy rekrutację do Nowoczesnego Koła Gospodyń Wiejskich, które będzie dedykowane nie tylko do aktualnych członków tego typu stowarzyszeń, ale i wszystkich z regionu słupskiego zainteresowanych pozyskiwaniem nowym umiejętności oraz rozwojem własnym.

Na zajęciach warsztatowych uczestnicy poznają podstawy prawa samorządowego i administracyjnego, dzięki którym łatwiej im będzie poruszać się w sferze prawnej. Ponadto ćwiczyć będą swoje umiejętności z zakresu pozyskiwania środków na rozwój kół i stowarzyszeń, co ułatwi im aplikowanie o fundusze i nawiązywanie współpracy z różnymi podmiotami oraz instytucjami. Równolegle nabędą oni kompetencje analityczno-interpretacyjne w zakresie redagowania różnorodnych pism a także będą mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach retoryczno-erystycznych. Odpowiednio dobrana kadra postara się sprostać wymaganiom słuchaczy. A w przerwach zrekrutowani mile spędzą czas przy wspólnej kawie i poczęstunku.

Cykl zajęć wyniesie ogólnie 25 godzin szkoleniowych. Każdy uczestnik, który ukończy kurs, otrzyma zaświadczenie. Czekamy na zgłoszenia zainteresowanych pod numerem telefonu: 505 241 439 lub pośrednio na adres fundacji: lexhumana@interia.pl .

Pamiętajmy, od poszerzania indywidualnych predyspozycji zależy również przyszłość grupy, jej mobilizowanie do działania i funkcjonowania a także kreowania jej znaczenia jako lokalnego lidera w tym obszarze.

Zadanie sfinansowane ze środków NIW-CRSO w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO.

Udostępnij ten tekst znajomym:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin