Działalność charytatywna Fundacji

Przedstawiciele Naszej Fundacji wspierają instytucje na co dzień współtworzące i organizujące życie osób z niepełnosprawnościami.

W ostatni weekend listopada miał miejsce Bal Charytatywny w Pałacu w Damnicy zorganizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, z którego dochód zasilił konto SOSW. Z zebranych środków zakupiono specjalistyczną wannę do masażu pobudzającą układ sensoryczny dla dzieci z Ośrodka.

Gościem specjalnym balu był Wojciech Gąssowski, który umilał czas bawiącym się gościom… „Gdzie się podziały tamte prywatki…”.

Szczytny cel wspieraliśmy poprzez swoje uczestnictwo i aktywny udział w wielu aukcjach, czego efektem okazał się zakup kilku ciekawych reprodukcji graficznych i malarskich, które w niedalekiej przyszłości zawisną na ścianach naszego biura.

Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu, które pomoże choć w małym zakresie współtworzyć odpowiednie warunki dydaktyczne dla wychowanków szkoły… bo najcenniejsze jest spełnianie dziecięcych marzeń!

Udostępnij ten tekst znajomym:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin