Nowoczesne Koło Gospodyń Wiejskich – podsumowanie

Nastał czas na podsumowanie spotkań w ramach Nowoczesnego Koła Gospodyń Wiejskich. Ogromne zaangażowanie wykładowców spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem uczestników projektu. Na uczestników czekał poczęstunek, a każdy z nich otrzymał drobny upominek od naszej Fundacji. Spotkania przebiegały w przyjaznej atmosferze a obie strony wyniosły z tego ogromne korzyści.

W ramach przeprowadzonych zajęć skoncentrowaliśmy się wspólnie na kilku dyscyplinach przydatnych w codziennym funkcjonowaniu i pozyskiwaniu środków zewnętrznych. Dotyczyły one szczególnie wystąpień publicznych, powiększania swoich kompetencji i umiejętności retoryczno-erystycznych oraz tworzenia i analizowania różnorodnych tekstów oraz kreowania pozytywnego wizerunku, który pomaga w przekonywaniu, budowaniu interakcji interpersonalnych, nawiązywaniu i utrzymywaniu związków międzyludzkich. Oprócz tego uczestnicy mieli możliwość skorzystania z porad prawnych z szerokim zakresie. Ze szkoleń skorzystało 12 osób z Gminy Damnica.

Zadanie finansowane ze środków NIW-CRSO w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO 1A.

Udostępnij ten tekst znajomym:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin